Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Hodnotím ..

Jezero smrti

6. dubna 2013 v 11:23 | Kačka
Název filmu: Jezero smrti
Žánr: "horor"

Film na téma "Náhoda je blbec" aneb když ti v lese parta mladých puberťáků zabije partnera nezastavuj auto,jelikož ho může řádit jejich příbuzdný. A když už do toho auta nastoupíš,tak mu ho ukradni,ale dávej pozor kam směřuje tvá jízda v lese,jelikož to můžeš nabourat přímo do baráku jejich rodiny,která tě pak za všechno ještě oddělá.
(:D) Jednoduše řečeno - film se mi celkem líbil.Jen ta "náhoda" byla až moc "náhodná.

Mučedníci

16. března 2013 v 16:12 | Kačka
Název: Mučedníci
Žánr: Psycho,horor

Film je hodnocen jako jeden z nejlepších a nejstrašidelnějších filmů,ale nějak mě to nevzalo.Koukala jsem na něj sama a nic moc.Prý krvák - nic moc jako.Ale pokud se nudíte zkoukněte,zas tak špatný to není.Jen mě to docela zklamalo.

Tasmanští čerti

16. března 2013 v 15:23 | Kačka
Název: Tasmánští čerti
Žánr: Horor,fantasy

Film se mi líbil,ovšem z jednoho pohledu mi neseděl.A to z hlavní pointy - nebo spíše z toho nereálného příběhu.Ale mohu doporučit,za zkouknutí stojí.

Maniak

16. března 2013 v 15:20 | Kačka
Název: Maniak
Žánr: Horor,krimi

Na filmu jsem byla s bratrem v kině,je to týden nazpátek.Byl hodně dobrý,i když na premiéře na něm bylo snad deset lidí,což jsem v závěru nechápala.Mohu jen doporučit!

Hory prolité krví

16. března 2013 v 15:19 | Kačka
Název: Hory prolité krví
Žánr: Horor

Film na podobným způsobu jako Pátek 13. Ovšem toto pojetí bylo lepší.Film mohu jen doporučit.Ale endělejte jendu zásandí chybu jako můj otec s bratrem - neusínejte při nem(:D).Takže mohu jen doporučit (y)

Prokletí

15. února 2013 v 12:22 | Kačka
Název filmu: Prokletí
Žánr: Horor,psycho

Tento film se mi moc líbil.Byl dost dobře promyšlený a jeho děj a celý prvotsní příběh mě mo zaujal.Kletba ,udělena na město,což vedlo k pomalému zabíjení i lidí,kteří s pomstou neměli nic společného,mě hodně zajímala.Téma magie hodně zajímavé,takže určitě doporučuji.Je i online na youtubku,takže určitě shlídněte.

Pustina

12. února 2013 v 22:12 | Kačka
Název filmu: Pustina
Žánr: Horor

Film hodnotím kladně.Líbil se mi,co víc dodat.Takový filmy,kde se skupinky lidí utáboří v lese a pomalu jeden po druhým začnou umírat a postupně se ztrácet je stejnak nejlepší,ale zároveň nejhorší.Nemám ráda krev,ale děj to má vždy dobrý,i když už okopírovaný.Ale i přesto,si takový filmy ráda společně s bratrem pustím,protože už automaticky víme,že se na to bude aspoň dobře koukat.Takže určitě dpopručuji.Je online na youtubku,tak stačí googlit a hned ho najdete.

Princ a pruďas

5. února 2013 v 18:45 | Kačka
Název filmu: Princ a pruďas.
Žánr: Komedie

Neříkám,že film byl špatný,ale že by byl dostatečně dobrý,to se říct nedá.Na mě byl až moc pervézní.Na to,že se řadí mezi "dětstké" pohádky,to teda pohádka moc nebyla.Spíše taková komedie pro mladistvé(15+).Sprosté výtazy a celá pervéznost byl podle mě jedinný problém tohoto filmu.Jinak pointa a poučný děj se mi v celku líbil.

Jak na holky

5. února 2013 v 18:40 | Kačka
Název filmu: Jak na holky
Žánr: Komedie,romantika

Film hodnotím kladně.Byl hodně dobře zpracovaný.Ideální film pro mladé a pro ty co mají problémy s "láskou".Úžasný děj a celý příběh.Určitě doporučuji.Je dokonce online ke shlédnutí na youtubku,což je ještě lepší.Takže jestli máte čas hned hledej te a zkoukněte.

Maturita duchů

1. února 2013 v 19:36 | Kačka
Název filmu: Maturita duchů
Žánr: Rodinný film, komedie,romantika

Film hodnotím zcela pozitivně.Bylo to pěkné pokoukání.Užasný film! Jeho děj,vtipnost,ale i dojemnost mě maximálně zaujmul.Něco co tu ještě nebylo,žádné ukopírované příběhy,teda spoň podle mě.Určitě doporučuji shlédnout.Už jen kvůli tomu,že je online na youtubku.Storpocentně si ho pusttě,budete spokojeni.

Sharpay

27. ledna 2013 v 18:41 | Kačka
Název filmu: Sharpay a její báječné dobrodružstí
Žánr: Romantika,komedie

Film byl natočen jako menší "pokračování" slavného muzikálu ze střední.Příběh byl však zaměřen jen na Ashley Tisdale a jejího malého psíka.Už jen toto obsazení hlavní hrdinky mě zaujalo,a vlastně jen proto jsem si film pustila.A opravdu jsem dobře udělala.Film byl opravdu krásný,takže určitě doporučuji.Film je k možnosti k shlédnutí online na youtubku,takže stačí hledat ,ale určitě si ho pusťte.

Holka na hlídání

27. ledna 2013 v 18:37 | Kačka
Název filmu: Holka na hlídání
Žánr: komedie,romantika

Film se mi moc líbil.Celou tu dobu jsem měla úsměv na táři a při mnoha dojemných scénách jsem opravdu měla na krajíčku.Byla zde vychycena jak romantika,ta vtipnost.Začátek a celý děj byl ohromně hezký a konec a celkový závěr byl ještě víc doplňující,tudíž hodnotím pozitivně.Takže kdo má velnou chvíli a neví co si pustit už hledejte na youtubku a začněte koukat,protože to stojí za to.

Pokoj 1408

27. ledna 2013 v 18:35 | Kačka
Název filmu: Pokoj 1408
Žánr: Psycho

Neříkám,že film byl špatnej,ale nějak mě moc extra nezaujal.Přišel mi takový až moc zamotaný a ani jsem se tak vůbec nebála.Myslela jsem si,že když to bude film o duchám bude u mě doma panovat větší strach,ale strach nejspíš vyšel z módy a horory teď dělají jen psychologické.Nebo nevím ..
Ale určitě pokud máte čas a nevíte co si pustit pusť te si to.Za to nic nedáte.Je skvělé,že film najdete i na youtube a tak ho nemusíte stahovat ..

Zmizelá

26. ledna 2013 v 20:45 | Kačka
Název filmu: Zmizelá
Žánr: Psycho,horor

Film hodnotím kladně.Už jen kvůli obsazení hlavní role.Děj a celý scénař byl na jedničku,nic bych nejspíš nevytkla.Ovšem mě zklamal samotný závěr filmu,ten se mi zdál nepromyšlený.Čekala jsem něco lepšího.Ale to je něco na co by se dalo zapomenout.Určitě vřele doporučuji těm,co mají rádi nějakou tu záhadu a zapeklitost ..

Svatá čtveřice

18. ledna 2013 v 21:37 | Kačka
Název filmu: Svatá čtveřice
Žánr: Romantika,komedie

Miluju české filmy s podobnou tématikou a s podobným obsazením herců.Už jen kvůli tomu film hodnotím pozitivně.Jeho děj mě avšak překvapil,ale překvapil kladně.Příběh byl mo dobře vymyšlený,takže hodnotím kreativitu,fantazii a představivost.Určitě doporučuji zkouknout!

Poslední minuty na Zemi

15. ledna 2013 v 22:09 | Kačka
Název filmu: Poslední minuty na Zemi
Žánr: Katastrofický film,akční

Názory na tento film jsou smíšené.Z jednoho hlediska se mi líbil a to jen z toho,že obdivuju katastrofické filmy.Přijdou mi něčím zvláštní a zajímavé,tudíž tento film ode mě dostává plus.Ale i přesto měl nějaké mouchy.Jeho propracovanost nebyla dodělaná a některé scénky z děje na sebe nesmyslně navazovaly nebo raději nenavazovaly vůbec,což dovám mínus.Ale jinak mohu klidně doporučit,zas tak špatný film to nebyl ..

Moderní Popelka

13. ledna 2013 v 22:10 | Kačka
Název filmu: Moderní Popelka
Žánr: Komedie,romantika

Tento film ve mě vzbudil zájem,jako každý podobný film a jako každý film s Hilarry.Také ybch chtěla najít svého "prince".Úžasný film,který dokáže podpořit člověka na úplném dně.Film,která dokáž robrečet a uvědomit si,že život je jedinná šance na úspěch a štěstí. A nebo lépe, tento film říká "Nedovol,aby tě strach z prohry,vyřadil ze hry!".Avšak tento film je jako každý podobný tak strašně naivní,že po celém průběhu filmu víte,že se vám nic podebného nemůže nikdy stát.
Určitě doporučuji,i když většina z Vás určitě tento film milionkrát viděla ..

Woodoo

13. ledna 2013 v 20:01 | Kačka
Název filmu: Woodoo
Žánr: "horor",psycho

Abych řekla pravdu film mě moc nenadchl.Ze začátku vypadalo,že se bude už konečně něco dít.Ale jak tak uběhla polovina,tak pořád nic moc.Na to,jak popisek filmu byl přesvědčivý o tom,že to bude dobrý film,tak mě velice zklamal.Těšila jsem se už jenom kvůli tomu,že tam bylo téma magie,ale ta jak se ukázalo,vůbec nebyla dobře propracovaná.Takže určitě nedoporučuji ..

Božský Bruce

13. ledna 2013 v 16:36 | Kačka
Název filmu: Božský Bruce
Žánr: Komedie,romantika

Chceš pomáhat lidem? Chceš změnit sebe a pohled lidí na svět? Chceš nějakou motivaci? Přesně to chci já. Po shlédnutí tohoto filmu jsme si něco uědomila,co to vám říkat nebudu,to si domyslete sami,ale chci tím říct,že tenhle film mě nejen rozesmál,ale dokonce i rozbrečel.Tudíž vřele doporučuji!

3:15

13. ledna 2013 v 14:59 | Kačka
Název filmu: Ve 3:15 zemřeš!
Žánr: Horor

Tento film s emi moc zalíbil! Nejen díky tomu,že nám skončil přesně v 3:15,ale už jen kvůli tajemnosti a hlavně pravdivé události,které si moc cením v tom slova smyslu,že film podle skutečné události na vás působí lepším dojmem než normální film s velkou nesmyslnou fantazií.Takže kdo má rád nějaké to vyvrcholení a samotný strach z celého příběhu určitě doporučuji shlídnout ..

Černé Vánoce

13. ledna 2013 v 14:57 | Kačka
Název filmu: Černá Vánoce
Žánr: Horor

Je to už dlouho co jsem film viděla,ale pořád ho přítelům vřele doporučuji.Je úžasně propracovaný a nechybí mu téměř nic.Až na to teda,že na nějaké scénky jsem musela opravdu zavřít oči,protože byly dost nechutné.Celý jeho děj,který jsem minutu po minutě hltala,se mi dost zalíbil,tudíž mohu jen doporučit ..

Moje sestra vlkodlak(2)

13. ledna 2013 v 14:54 | Kačka
Název filmu: Moje sestra vlkodlak 2
Žánr: Horor,drama

Bohužel jsem viděla jen druhý díl,takže první nemohu komentovat.Ale k druhému dílu jsem neměla připomínky.Byl dobře propracovaný a vidět další verzy vlkodlaků se mi líbí,alespoň vídím fantazii scénaristů a samotných herců.Na filmu se mi líbilo napětí a samotné vyvrcholení celého příběhu.Kdo má teda rád nějaké to menší napětí a dobrodružství určitě doporučuji!

Pohanský rituál

13. ledna 2013 v 14:39 | Kačka
Název filmu: Pohanský rituál
Žánr: Horor,psycho

Příběh už ze začátku byl obdivuhodný a zajímavý.Nevděla jsem přesně o co tam půjde,ale už ze začátku šlo vidět a dokonce z názvu to vycházelo,že půjde o něco magického nebo spíše tajuplného.Docela mě však překvapil závěr celého příběhu,šlo vidět,že když lhali o délci smrt,nebude něco v pořádku,ale že by tohle,to by mi vůbec nedošlo.Takže film se mi dost líbil a mohu vřele doporučit ..

Cesta ..

10. ledna 2013 v 17:59 | Kačka
Název filmu: Cesta do středu Země
Žánr: Dobrodružný , fantasy, rodinná komedie

Tento film se mi líbí už ze dvou důvodů,za prvné hrajetou tam mý dva oblíbení herci a za druhé dobrodružné filmy společně s fantasy jsou mé oblíbené.Příběh mě hodně zaujal.Scénař i obsazení herců bylo úžasně povedené,takže má důvod ke shlédnutí.

Název filmu: Cesta na tajuplný ostrov
Žánr: Dobrodružný , fantasy, rodinná komedie

Jako první díl mě fil zajumul,už díky opět obsazení herců,hlavně Joshovi a Vanesse,ale i lepšímu propracování příběhu,podle mne.Jak tedy vyplívá,druhý díl,což je tento,se mi líbí o něco více než první,i když mi v tomto díle chyběl herec Brendan,který patří k mým oblíbeným.Vanessa ho v mé oblibě nahradila, a tak mě tedy film,jak už jsem řekla,překvapil a nadchl.
Opět doporučuji shlédnout!

A co když je to pravda

10. ledna 2013 v 17:50 | Kačka
Název filmu: A co když je to pravda
Žánr: Romantika?

Na tomto filmu mě zaujal děj a samotná situace.A filmu se jak zasmějete,tak rozbrečíte.Je to opravdu film podle mého gusta.Kdo má rád takovou tu tajuplnou romantiku,tak ať určitě začíná staahovat,protože určitě věřím,že vás film nadchne jako mě ..
 
 

Reklama