Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Rána na duši a zlomené srdce.

9. listopadu 2017 v 20:02 | Kacenacerna |  Miluji ..
Zůstali jsme každý zvlášť. Asi nestačí, že já jsem na dně. Ale dobře. Začneme od znova. A zároveň to všechno ukončeme. Nemám sílu jít dál.

Kde je Tvoje láska skrytá?

Teď v září to byl rok. Nikdy nezjistím co by se stalo, kdybych Ti neodepsala. Kdybych se ti nesvěřila. Kdybych se nezamilovala. Protože toho víme málo. Co by se stalo nebo spíše nestalo. Byla bych šťastná, šťastnější? Nebo bych byla ještě víc na dně. A hlavně, je možné se z toho dna ještě dostat nebo už je to úplný konec?
Možná že je to k nevíře, ale já byla odhodlanost pro Tebe umřít. A víš co je na tom nejsměšnější? Ze jsem odhodlaná pro Tebe umřít i dnes. Po tom všem. Po té zradě.
Možná bych měla přestat děkovat Bohu. Protože nevím zdali je něco za co bych děkovat měla. Nebo bych to neměla svádět na Boha. Možná bych měla konečně otevřít oči ..
Když někoho ukrutně milujete a zároveň ji ukrutně nenávidíte - to je ten nejšílenější pocit, protože nevím zda mám zapomenout nebo se snažit víc a víc. Taky nevíte zda to má smysl. Zda tomu člověku odpustíte nebo zdali on má vůbec zájem. Nevím co si myslet, protože dostávám naděje a nevím jak s nimi pracovat. Nevidim Ti do hlavy, nevím co mám dělat nebo či bych raději dělat neměla. Nevím co dělám špatně, co dobře, nevím totiž vůbec nic.
Jsem na pokraji sil.
Zničil si mi život. Něco jiného je zanechat fyzickou újmu a něco jiného je zlomit srdce. Nevím zdali mě bolelo spíše facky od druhého nebo zrada od Tebe. Nevím co je horší, jestli to, že jsem žila 4 roky z bláznem, nebo jsem už rok zamilovaná do egoistického alkoholika. Já vlastně nevím co dělám, co dělat mám, co chci, co nechci, nevím nic. Jsem tak pomatena, že se bojím že jsem za to všechno na druhou stranu ráda. Nevím .. možná je to tak opravdu lepší.

PS: Bůh ví, že patriš do pekla. Tak jako do něj patřím já. Ale kdybychom do toho pekla šli spolu nebyl by to pro Tebe trest, který si zasloužiš.
PPS: Život je pouhý odraz našich představ.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co je lepší?

Mocná jeskyně! 35.3% (6)
Every day! 17.6% (3)
Duchem (ne)přítomna! 47.1% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama