Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Život na půl

24. června 2017 v 12:45 | Kacenacerna |  Žiji ..
Říká se, že každý člověk má vnitru duši někoho jiného. Říká se, že každý z nás občas myslí za dva. A je tomu tak.Od dětství trpím rozdvojenou osobností. A měla jsem v tom zmatek. Nevěděla jsem s kým mluvím, s kým žiju, co dělám. Kdo to vlastně dělá. Byla jsem spoutaná v duši někoho jiného. Pořád jsem spoutaná. S postupem času jsem to však brala jako moji zbraň, protože jsem měla informace, které bych sama za sebe nikdy nezjistila. Brala jsem to jako pozitivum. Když jsem něco potřebovala, přepla jsem. A věděla že to jde využít. Já se to naučila. A do teď to umím. A do teď je to moje zbraň. Nebýt té nemoci, tak nejsem tam kde jsem.
Mnoho lidí, známých, kamarádů mi natolik důvěřuje, že mi je jich někdy líto, protože lidem natolik lžu, že bych se měla stydět. Používám zjištěné informace ke svému prospěchu a k účelu je v budoucnu použít pro ním a udělat jim ze života peklo. A není to plánované. Myslím to tak, že pokud mě někdo ublíží, ublížím já jemu. Psychický jsem dost silná na to, abych toho člověka potopila ke dnu. Na dno, ze kterého ho už nikdo nevytáhne.
V životě to uděláme vícekrát, ale já to zatím udělala jen dvakrát. A jen jedné rodině, která mě dostala na úplný dno. Jak oni ke mě, já k nim. Pomstu miluji a milovat budu, neutilam od boje, já se do něj bezhlavě pouštím, a nemám ráda rádoby fyzické rvačky, já si počkám, až onoho člověka dovede jeho vlastní život. To je totiž krásný pocit.
Jen jednomu člověku bych v životě ublížit nechtěla. I přesto jsem to v poslední týdnech možná udělala. A byla to největší chyba v životě. Naštěstí, pomsta by teprve mohla přijít, já se však rozhodla pro jinou lest. A věřte, že se o ní dozvíme v příštích týdnech. Protože to nás čeká křest mě knihy. A to bude součástí mého plánu, nebo-li jak docílit toho čeho chci. A když já si něco umanu, tak se toho nevzdám. Protože když já něco chci, tak to dostanu. A když ne já, tak pak nikdo jiný.
Jsem mrcha, já vím. Jsem ji už pěkně dlouho. Baví mě to. Bolí to. Ostatní přísedící, ale i občas mne. Je to trvá práce, a nebojím se říct, že za tím stojí léta praxe.
Za poslední dny jsem zjistila tolika věcí, že jsem je prostě to mě knihy musela dát. Možná všechny ty poslední měsíce mě právě k napsání knihy dohnali. A já se těším, až to všechno vypukne. Protože tohle bude legendární. Včera jsem měla na krajíčku a myslela jsem si, že se opět psychicky zhroutim, ale víte co, já se rozhodla postavit se tomu čelem a všechno to překousnout. Některá bolest se prostě vydržet dá. Jedeme dál a jedeme na plný obrátky. Nezastavují se. Nevzdávám se. Protože teď to teprve začíná. Teď to teprve začíná být to právě dobrodružství.
I když .. mou a je na čase zvednout kotvy a plout dál. Přestat hrát hry, protože mi není 17, bohužel. Ale když mě to tak baví .. mám slabost pro záhady .. a pro zlobivý kluky. A když to nejde po zlém, tak to holt půjde po dobrém. Ano, slyšíte dobře. Začínám nejdřív jak zlá hysterická husička a pak se proměním v hodnou a slušnou ženušku, které je vlastně všechno jedno. Ať se chlap upije do němoty a chodí na vínko s jinýma. Mě nic nerozhází. Protože klid všechno urovná a pak začne bouře. A pak nastane duha. Klasický koloběh.
Takže v červenci na křtu knihy a v srpnu na Moravě. Nový život, nový chlap, nový svět. A víte co, tohle bude žužo. A vy se máte společně semnou na co těšit, protože teď to teprve bude mít tu správnou šťávu.

Nezapomeňte - Slabost pro muže je sladká. Ale pomsta mužům je sladší.
Jak my feministky říkáme, když dokáže být hajzlu muž dokáže to i žena. Tak jako žena dokáže milovat, umí to i chlap. Jednoduchý.

Pac a pusu,

vaše Viky a vaše Kejťa

PPS: Jednou všechno stejně skončí. Ale ještě nenastal ten čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chikulín Chikulín | Web | 25. června 2017 v 18:28 | Reagovat

wow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama