Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Prý se tomu říká láska.

13. dubna 2017 v 21:28 | Kacenacerna |  Miluji ..
Ten příběh všichni známe. Prý se tomu říká láska. A prý je krásná.Vím, jak pouhá slova nestačí. Tak jako vím, že někdy nestačí ani činy. Taky vím, že láska bolí. Jako vlastně všechno .. nač si stěžovat. Život není lehký, kdyby byl, byl by nudný.

JE NEBEZPEČNÉ DOTYKAT SE HVĚZD - Tak jako je nebezpečné dotýkat se Tebe. Proč se pláčem budím? Ale - vrhnout se do nebezpečí je moje čest. A tak se musíme ještě dneska spolu dotknout hvězd.

Cesta dlouhá. Cesta touhou. Cesta štěstím. Nad námi velký vůz. Plno hvězd - nepočítám je. Jsem to já - a pořád (už) jsme to my. Měli bychom žít ze dne na den, abychom se vyvarovali předčasného zklamání. Neměli bychom snít, neměli bychom plánovat. Ale copak to je? Usínat se slazama v očích a s pláčem se probouzet. S pocitem, že ráno vstanu a večer půjdu spát, zítra zas .. pořád. Bez plánu, bez snů, bez vize .. přes všechno to trápení - jsme to my (pořád).

Žal vyměnil pocit blaha. Pocit štěstí. Pocit blaženosti. Mám se fajn. Máme se fajn? Stále jsem to já. Stále nevím, co chci .. čím chci být .. kde. S kým .. já nevím nic. Se mnou je to těžké. Ale jsem šťastná. Vše se v dobré obrátí - jednou - aspoň tak mi to bylo řečeno. Obrátilo? Nebo je to jen hloupý sen? Pokud ano - neprobouzejte mě. Člověk prý o něco přijde - a něco mu bude dáno. Nevím jestli je láska víc než přátelství. A zda+-li za jeden ztracený život je spravedlivé dat život nový .. dát novou šanci.

KNOFLÍKY LÁSKY - Je to tajemství, co víme jen my dva. Nebát se. Důvěřovat. Díky té chvíli, díky těch chvilkám - mám Tě ráda. Smát se a žít. Kapka naděje. A lapma svítí. Plamínek života hoří. Je to tajemství. Veliké.

Boží požehnání. Díky Bože. Prý šlechtic pro dámu, která růži podámu udělá vše. A pak nikdo do utkání neuhání. Možná je to dnes jinak. Všechno jinak. Do bitvy jsme už dávno zažehnáni.

Tak se staň.

#love

PS: Není vše tak jak se zdá býti, tak jako láska není tak vážná, jak vypadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám můj blog? ´´

Ano :)
Ne ! :X

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama