Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Říjen 2016

Svět je sen ..

29. října 2016 v 22:00 | Kacenacerna
.. a my sníme. Žijeme. Umíráme.

Nejsme nic. Žijeme v představách. Ve vlastních snech. V myšlenkách. Žijeme, abychom se dozvěděli pravdy, pár lží. Abychom se dozvěděli, že umřem.

Život je pomíjivý. Životem to začíná. Životem končí.

Co je vlastně v našich představách? Co je v našich snech? Co je v naší mysli? Co v naší hlavě? Co vlastně chceme? Nebo bychom bychom měli chtít? Co máme? Co bychom měli mít? Koho milujeme? Koho bychom milovat měli? Co je správné, co špatné? Jak vypadá samotné dno a kdo nás od něj vytáhne zpět na hladinu? Život plný otázek? Stačí jedna odpověď? Ale co vlastně hledáme? Nehledejme, když nevíme co. Nepokladejme otázky, když nechceme znát odpověď.

Božínku ..

Nevíme co od života čekat. A co vlastně čeká život od nás? Co máme udělat? A co dělat nemáme?

Utíkáme pryč. Utíkáme od života. Zapíjíme žal. Zabíjíme se. Sami. Ty a já. Já a Bůh. Já a samotný život. My. My všichni. Celý svět.

Zapijime žal.

15. října 2016 v 21:56 | Kacenacerna |  Feminismus v kostce
"Nečti to, budes plakat. "
- Proč se me všichni snaží pred něčím chranit? Před zlobivymi kluky by me meli chránit. Jelikož me nejak přitahují. Az moc.

Utapim se v žalu. Ve vlastních vzpomínkách. Ve vlastních příbězích. V životě. V dokonalem životě?
Neni až tak těžké říct, ze vše co jste v minulosti popsali byla opravdu pravda. A vlastně místo, aby jste se posunuli dopředu jste na stejném začátku. Bohuzel. Bohudík? Nevim .. depka. Velka. Moc. Trochu.
Vtipne. Ironicke. Zivote, styd se.

Alkohol jsem od jisté doby odrovnala. Uz mo zbývá si do*urvit muj do*urveny žaludek. A tak se utapim v cukru a žal zajidam. Zamlsam. Diky bohu .. aspoň po něm neni kocovinka. Te jsme si uzila až až.


PS: Občas me potrápí nevhodné myslenky. Na tebe a mne?

Aneb: Jedna sklenka vina nestačí .

Nebojím se, mám jen strach.

13. října 2016 v 15:59 | Kacenacerna
Není ono vlastně jedno čím jsme? Když i přesto si nás nikdo nevšimne? Přes všechnu přetvářku nebo i přes všechnu upřímnost.

Dvě strany

11. října 2016 v 8:18 | Kacenacerna |  Cituji ..

"Je jen jedna věc kterou chtějí holky víc než sportovce, rockový hvězdy!"