Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Květen 2014

Jde to s námi od desíti k pěti ..

14. května 2014 v 11:41 | Kačka |  Feminismus v kostce
Jak šel čas.

Krásné vzpomínky. Krásná léta. Utrpení, strach a bolest. Dětství, kde všechno bylo možno. Bratr, rodina, výlěty, všechno. Léta, která bych ráda vrátila zpět, i když by to nebylo asi ono.

Všechno se zdá být pryč, i když je pravda, že mnoho let je ještě před námi, přede mnou a já mohu, my můžeme zažít něco, třeba něco lepšího, než bylo v dětsví a dál si užívat tento život, který nám je možný přinést všechno to hezké a úžasné, co je k životu potřeba.


Dva roky nebo tři. Malá pipinka co se brouzdala světem. Narodil se brat a já byla nejčtastnější na světě. Milovala jsem a miluji. Tím můj život začal. A tím možná i končí.


Dalšé roky. Další krásné chvíle mého krásného života. Krásné dny, krasné časy. jak mám snít, kdž nemám ani o čem? Jak jsem mohla něco chtít, když jsem měla vše, co jsme si mohla přát. Život mi dal všechno, a já mu nedala nic. Je mi to líto, ale život jde dál. Život jde dál.


Čas plyne jako voda. Stále a stále utíká dál a mizí nám před očima. Rok od roku, štěstí v neštěstí, slza po slze. Úsměv, pořád, stále.