Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Srpen 2013

Love is life or life is love

27. srpna 2013 v 13:47 | Kačka
Život je láska nebo láska je život?
Nebo spíš život s láskou nebo láska života? Jakkoliv by se dal popsat život s někým koho milujem. Ovšem i tak, když nikoho nemilujem a nikdo nemiluje nás. Což se vážně nedá žít, jelikož je tu stále někdo, kdo nás bude milovat a někdo koho budem milovat my. Takže zůstanem u první věty tohoto odstavce, život je láska nebo spíše láska je sama o sobě život, krásný život. Ale nevím zda se pojem KRÁSNÝ a ŽIVOT v jednom smyslu dá použít nebo je to velká naivní pointa.

Život.
Slovo od slova. Smysl od smysl. Význam od váznamu. Tam a sem. Život kam se podívám. Kdybychom věděli jak těžké bude žít, raději budem stále a stále snít.Víc dávat než brát. Jestli se blížíme k cílí, tak zbývá málo. Pokud couvám zpátky, mažu řídky slov a končím. Pokdüd půjdu s proudem,půjdu s Tebou za ruku, půjdu se životem, půjdu za osudem. Brát život jako pouhé slovo, slovo bez smyslu nebo význam bytí. Kolik zbývá víry?


Žít znamená věřit. Věřit znamená žít. Žít znamená být. Být znamení žít. Mít znamená chtít. Chtít znamená mít. Snít znamená bdít. Bdít znamená snít. Věřím, žiju, jsem, mám, chci, sním a bdím.Plýtvám řádky, šetřím slova. Šetřím na pozdější časy. Na časy vzpomínek, na časy před cílem, na časy s Tebou, na časy bez Tebe, na časy co nastanou. Vím, že ty časy nastanou conejdřív, vím, žety časy zažiju. Vím, že ty časy naplánoval život. Vím, že ty časy existují, vím, že jsou.

Je to štěstí. Je to víra. Je to naděj, která nikdy neumírá. Je to láska. Je to dojětí. Je to život bez smutnu. Je to klíč k úspěchu. Je to naše milování. Jsme to my. NAVĚKY VĚKŮ BUĎ MÝM! Je to jedinné čemu věřím. Je to, to co přesně chci. Je to nekonečný příběh lásky. Je to pocit štěstí. Je to, to čemu se odevzdávám. Je to to, čemu se otevírám. Jsme to my. Ty a já. Já a ty a nekonečný příběh nás dvou. Nekonečný osud spojený v příběh. Příběh, který vystoupá výš. Výš k nebesům. A pak už stačí jen chtít. Chtít být spolu navěkdy ..

PS: Doufám, že se všichni shodneme že láska k životu patří.

Milovaná.

10. srpna 2013 v 16:39 | Kačka |  Miluji ..
Miluju.
Neuvědomuji si to, ale konečně jsem šťastná. Konečně mám, to co jsme si dlouho přála. Konečně mám někoho, kdo mě miluje. Konečně se můžu upřímně smát. Konečně se nemusím stále přetvařovat, že se mám fájn. Konečně nemiluji jen já, ale konečně jsem milovaná.

Asi bych ti říci měla,
jak ráda tě tu mám.
Taky bych ti slíbit chtěla,
že nikdy nechci abys byl sám.
Taky bych ti říci chtěla,
jak moc vím, že tu jsi.

JEŠTĚ ŽE TĚ LÁSKO MÁM.Co mě to hned po ránu napadá. Srdce a úsměv komu je chci dát. Chtěla jsem spadnout do hrobu a spát. Teď ráda vstanu a užívám si života. Panenku bodnu ji to nebolí. Svět je malej a prapodivnej kraj. Po ránu jsem ospalá, však jeho úsměv hned do světa mě přivítá a já začnu spokojeně žít.
Probuzená, ranní úsměv všechno hojí. Osamělá, už se bojím. Rozpálená, hned ho svádím. Malá žena, sama v životě. Roztančená, do trávy si lehnu. Otevřu oči, kouká na mě. Proč mi tu ruku nepustí? Roztáhnu křídla a letím do nebe. On vedle mě poletí. Nedotčená, nevinná. Promárněná všechna šance. Odsouzena jeho obětí. Nedočkává, neodpovím, neslyším, nevidím.
Otevřu oči koukám do tmy. Tma, nic nevidím. Jen slyším jeho dech. Jeho lásku citít. On vedle mě leží. Já nejsem sama. Jsem s ním. Jsme milovaná.
Odhodlaná, stále hledám cíl. Konečně se snažím, dosáhnout konce. Otevřu oči on se na mě dívá. Otevřu oči on mě políbí. Otevři oči onmě miluje.


Jsme jako vítr, který sfoukne všechno z nás. Všechno to špatné. Jsme jako první polibek, kteráý si mi dal. Sladký a nevinný. Jako první den, kdy jsme tě spatřila. Nečekaná a nevědoucí. Jsem jako kocovina. Nekonečná a bolestivá. Už 4 měsíce nejdechám. Už 4 měsíce čekám. Už 4 měsíce toužím. Už 4 měsíce MILUJU.

Koukám na tu lásku a nechápu to mozkem.


Ohořelou touhou, chtěla bych dojet ke hvězdám. Ohořelou láskou, chtěla bych dojet k oltáři. Ohořelým snem, chtěla ybch dojet mimo svět. Ohořelou naivitou, chtěla bych přestat žít. Velká voda slzí, které splchnou špínu ze života. Narovnám životy, poklepu touhu. Otevřená zlomenina srdcečního svalu, trápení a milování. Nejhezčí dva subjekty v
jednom. Jsme si jistá, že tohle nikdy neskončí.

Stala jsem se vinnou, už nechci nikdo jinýho.

PS: Padám do hlubin. Padám do hlubin lásky. Odpuštím svou hříšnou duši, nechám si jen srdce a jeho lásku.