Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Květen 2013

Zázrak.

14. května 2013 v 17:49 | Kačka |  Miluji ..

"Nevěřím už pohádkám, stal se však zázrak

najednou jsi tu ,mám tě ráda a ty mě máš rád!"


"Nejsme láska z románů, první a krásná."
- Avšak jsme láska skutečná, poslední a nejlepší. Nechci nic jinýho, než TEBE a být s TEBOU. Nikdy jsem nevěřila, že to jde. Nikdy jsem nevěřila, že dokážu být i JÁ šťastná, ale ukázalo se, že nejspíš můžu.A a to jsem nesmírně ráda. Nevím komu poděkovat, nevím jaké chvíle si vážit více, ale každá chvíle s Tebou, každý moment, každá minuta je nádherná a krásná, nezapomenutelná a úžasná.

"Měli jsme se potkat dřív, zdá se mi .."
- Kdyby jsme s epotkali dřív, byli byhcom te´d spolu dýl.Kdybychom se potkali dřív, začala bych ti věřit víc a už ze začátku bych neměla pochybnosti o LÁSCE. Třeba bych konečně věděla, že opravdu existuje někdo, kdo mě dokáže milovat. Teď to samozdžejmě vím, ale ještě nedávno jsem o tom spekulovala.

"Asi nám nestačí jen z lásky žít."
- asi nám nestačí, jen se "milovat". My musíme mít něco víc, ať jsem šťastnější. Něco víc, ať ten náš vztah má něco do vínku. Něco, co chybí ostatním. DŮVĚRA. Bezpochybnost. KRÁSA.

"Možná je to tak je líp a méně je víc."
- Je lepší mít víc nebo právě nic? S tebou nevim mi už nechybí nic. Bez Tebe jen tvoje dotyky. Kdybyhc věděla, že milovat je tak těžké, ještě těžší než někomu věřit, asi bych se nezamilovala, ale když ono je to tak zároveň krásné, že bych Tě milovala do konce života."Najednou se probouzím, když venku svítá

šťastná, že se mi to nezdá

jsi se mnou, jsi tu!"Nepolíbená.

4. května 2013 v 13:31 | Kačka |  Miluji ..
Nejdřív bych se chtěla omluvit za mou skoro týdení neaktivnost - málo času, málo inspirace, menší chuť psát ..
- Už to jde do kytek.

Ale teď vážně ..
Kdyby jste se mě zeptali před 13ti dny jestli věřím na "ŠŤASTNOU LÁSKU", tak se nevěřícně, idiotcky a ironicky zasměju a pak v klidu odpovím, že NE. Ale teď? Kurva je to pravda .. Možná bych stále mohla říct, že nevěřím, ale to bych lhala. Bohužel .. VĚŘÍM! Momentálně aspoň chci, aby to tak bylo. Aby byla pravda, že LÁSKA,jako samotná nemovitá věc, jako samotný pocit či jako upřímný cit k člověku, je ŠŤATSNÁ A KRÁSNÁ.

"Drsně začít, nežně skončit."

Nevím, jestli dál pokračovat v tom, co jsme začala. Nebo v tom, co jsem skončila. Nebo zda vůbec pokračovat nebo to stopnout a jít dál. Jestli dát na slova od někoho, kdo mi celou tu dobu ubližoval nebo dát na slova od toho, kdo mě celý život miloval.

JSEM ŠŤASTNÁ.

Konečně můžu HRDĚ a UPŘÍMNĚ říct, že jsem ŠŤASTNÁ! Konečně .. po dlouhý době. po těch třech letech, kdy jsem žila jen ve snech můžu konečně pár těch mých neomylných snů žít.

"Kdo si počká, ten se dočká."

17 let nepolíbená. Nemilováná ,nešťastná. Neíjící, snící. Umírněná, naivní a příliš důvěřivá. 17 let jsem žila v domění, že se to nikdy nestane. V domění, že jsem ta, kterou nikdo nikdy nebude moc milovat, jelikož přes mou velkou naivitu, neochotu a nevěřícnost ke slovo LÁSKA je tak přílišná, e mě nikdo nedokáže změnit a přemluvit. Ale stalo se .. A je mi jedno, že z toho "pár" lidí nemá radost. Já jsem šťastná a NIČEHO nelituju, protože - "Život není o tom, co si udělal, ale o tom, co uděláš."

Jeden kluk z tebe může udělat svini, jeden zas milovanou.