Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Duben 2013

Řečnická otázka.

29. dubna 2013 v 11:45 | Kačka |  Uvažuji ..
- "Miluješ mě?"
Nevědomky neodpovím a hned ho políbím.

Aneb POLIBEK JE ÚŽASNÝ ZPŮSOB JAK NĚKOHO UMLČET.

Teď k tématu ..
"?" - Hezký téma. Rychlý a snadný způsob jak popsat to, že zrovna nemám náladu něco "extra" vymýšlet a tak hodím první znak, který nahmatám na klávesnici a budu čekat, že se toho blogeři chytnou a něco "kurva" na ten jejich posranej blog napíšou, abych měl konečně na týden klid a mohl číst to, co ostatní vyblili.

Takže .. Zeptám se Vás, zeptám se sama sebe, zeptám se všech na všechno. Zeptám, ale odpověď stejně nedostanu nebo spíš po zeptání stejnak odpoveď vím. Nejlepší jsou však takový ty otázky, který pokládám většinou sama sobě nebo v proslovu někomu oslovujícímu, kteří nemají ponětí po odpovědi, jelikož než se stačí nad tou odpovědí zamyslet, odpovím sama.
Ano, takto se ráda tážu. Hlavně sama sebe.
Takovej ten pocit, když se zbudíte ve čtyry ráno, sednete si na postel a dvě hodiny mluvíte sama pro sebe a ptáte se na takové otázky, na které v závěru odpovíte dalšími otázkami nebo jedním vysvětleným slovem, který naznačuje vše, co jste chtěla slyšet. Pak už vám "nic" nechybí ..

Takže - PROČ?
Ráda bych věděla proč. Tak jako každej. Jako většina z nás toto slovo dává před každým začátkem otázky, jelikož každý z nás by rád věděl důvod všeho, co dělá, co řekne, co udělal, nebo co musí udělat. Ale odpověď na takovou otázku se hledá těžko nebo spíš si na ní odpovíte tak rychle sama, že si toho stejnak v rychlosti tak nevšimnete, že se dál trápíte s tím, že odpověď neznáte, i když jste vlastně odpovědili dávno, bez toho však, že to víte nebo bez chápání významu a smyslu jak samotné otázky, tak samotné odpovědi.


I love haters.

27. dubna 2013 v 14:31 | Kačka |  Miluji ..
Navždy tu budeme, tak tu blbě nečumte! tak (v)o co vám (j)de?

Navždy, napořád. Už se mě jen tak nezbavíte. Komentujte negativně, mějte kecy, ale já vás mám všechny u prdele. starám se o sovje problémy, který sice házím na tenhle trapnej blog, ale neprosila jsem se o to, abyste to četli a ještě lépe, abyste to hodnotili. Tááák ..

Všem fanouškům děkujem!

Všem děkujem. Všem to ukážem. Díky moc.
Takže o co vám vlastně jde? Vaše hloupý komentáře sice neřeším, ale vrthají mi hlavu. je mi jendo kdo jste, jakou barvu pleti máte, spíš mě zajímá co máte v hlavě. Ale já vás nepotřebuju, haterům to ukážu.

Každý si myslí, že jste nejlepší.

Ale nikdo z nás není nejlepší .. Možná právě naopak. Láska k blogu nebo k něčemu jinýmu. Máme svoje záliby, svoje "lásky". Takže vás k tomu nikdo nepotřebuje. NAVŽDY TU JSME A NAVŽDY BUDEME. TAK NEČUMTE TAK BLBĚ. MY VÁS NEPOTŘEBUJEM. HATERŮM TO VĚNUJEM, AŤ VÍDÍ, ŽE TU JSEM!PS: This is BEST song!

Why I ?

26. dubna 2013 v 10:29 | Kačka |  Miluji ..
Vtip, fakt nebo představa a náhlá iluze? Co a jak, kde a s kým? Láska nebo nenávist? Bohatsví či chudoba? Dobro nebo zlo? Chtít nebo mít či snít?

Nesnít, představovat! Vnímat a vědět! Úžasný sen v mé hlavě! Sen o Tobě a o mě! Sen o nás! LÁSKA! 100% jistota o tom, že tě / ho miluju! Bohatsví naší lásky a chudoba naší vůle! Nebo-li miluju, ale už nejsem! Dobro spolu, zlo sami! Jinak řečeno: S Tebou mi je dobře, samotné smutno! Chci, mám a stále sním!

Aneb KDYŽ LÁSKA ZAVELÍ, ROZUM JE V PRDELI!

"Matka mě vždy učila, abych poslouchala srdce, ale mozek byl vždy rychlejší!"
^^ A proto na pocity pocházející z mého vnitra, z mého srdce, seru! Je to zlé, ale je to tak .. Rozum byl vždy rychlejší. Vždy překonal rychlost všech pocitů zrající v srdci a zavelel co mám a nemám dělat dle mravů a mého IQ. Jetsli je to dobře, to vážně nemám ponětí. A jestli je to chyba, tak za to bohužel nemohu. Pokud je to plus, měla byhc být hrdá na to co jsem! I když to jsem i tak ..

A tak proč já? Proč my? Proč tak najednou? Nemuvím konkrétně, jen obecně. Chci tím říct, nebo poukázat na to, že člověk by se měl této kurvesky zbytečné větě vyvarovat, jelikož na tuto otázku stejně odpověď neexistuje - tak proč se namáhat.

I love you.

24. dubna 2013 v 19:53 | Kačka |  Miluji ..
Milovat a být milována aneb KDYŽ SE KLUK PŘED TEBOU DOKÁŽE ROZPLAKAT, DOKÁŽE TĚ I DOKONCE MILOVAT.

"S trpělivost nejdál dojdeš .."

Minulý týden jsem zvěřejňovala ještě článek, jak je hezké milovat a ještě hezší být milován, v tomto článku jsem si dosti stěžovala na můj "milostný" život. Jeden den jsem změnila názor, druhý den změnila pocit, třetí postoj. Ano, je to tak .. Ten článek byla pouhá úvaha nebo "ubohá" myšlenka v mé hlavě či spíše naivní sen. Tato úvaha, tato myšlenka, tento sen se rázem stal skutečností.
Ale .. Milovat je málo - nejspíš je to tak. Nechci být zlá, je mi dobře, jsem NEJšťatsnější, ale prostě je to tak nádherně krásný, že to snad není ani možný. Věci, o kterých jsme snila celý život se mi během pár dní vyplnily jako by se nechumelilo. Smutný nebo směšný? Naivní? Kdo ví ..

"DÍKY TOBĚ NESNÍM, ALE ŽIJU SVŮJ SEN!"


Love.

23. dubna 2013 v 13:35 | Kačka |  Miluji ..

Kájík <3


:3 :3 :3 :3%)))))))


Vlastenci.

21. dubna 2013 v 10:10 | Kačka |  Uvažuji ..
Vlastenci - lidé co drží za svůj národ.
Jak říká můj úžasnej otec - MY JSME VLASTNECI! Aneb Rom je Čech 21. století. Názor za všechny prachy (y)

Je vtipný, že tohle sice vtipně znějící je podle mne ten největší problém dnešní doby naší republiky. Jedinnej Okamura se postavil před veřejnost a všechno to nahlas řekl.Dokázal přiznat, že Romové jsou naším problémem, i když si to neumí ani jeden z nás přiznat. Nechci odsuzovat, já dá se říct proti nic nemám. Problém je na straně politiků, kteří mezi námi a nimi dělají vysoké, ale těžce vysoké rozdíly, že vypadáme jak tyrani, kteří deno denně Romy jenom šikanuje. Ovšem opak je pravdou ..
Udělejte si názor sami. Já si za tím svým stojím. Za tím, že problém přetrvává a nejspíš ani nepřestane, když ná milej a vykradenej stát konečně otevře oči a začne chápat dosavadní potřeby a přání jejich pravých občanů - nás ČECHŮ.

Dva kamarádi.
Dva národy.
Jedna vlast.
Jedna říše.
Jedna láska.
Jedna nenávist.

PS: Jak říká můj otec - Kdyby každej Čech měl jako já alespoň tři ČISTĚ BILÍ děti, tak bychom je překonali.


He is back.

19. dubna 2013 v 18:00 | Kačka |  Miluji ..
Je tady. po těch dvou měsících natvralo! Už mi NIKDY NIKAM nezmizí. Doufám ..

Přežil toho hodně. Přežili jsme toho hodně všichni. Všechny ty problémy, to trápení a ty neskutečně hluboké a trapné lži. Nebýt však těch problému je tady doma nuda .. Takže nadsázka a nadhled nad těmi všemi problémy mi pomohla se s tím nějak vyrovnat.

- "Proč mu stále věříte?"
- "Miluju ho!"
- "Jakou vlastnost byste od svého bratra chtěla?"
- "Nadsázku!"

Já jsem vždycky byla ráda za to, s kým, kde a jak žiju. Před pár měsíci jsem si však nebyla jistá, zda to stýle platí. Od té doby co to všechno začlo jsem začla proklínat všechny , sebe, bratra a celou mou podělaně skromnou rodinku usedlou v malé obci někde v piči. Teď po nápravě po tom, co si to konečně "odseděl" a DOUFÁM, že pochopil své chyby jsem si opět vědoma, že JSME RÁDA, ZA TO JAKOU MÁM RODINU!

- "Kde byl Váš bratr Kateřino, že jste psala, že se konečně vrátil?"
- "Ještě je Pani profesorko."
- "A kdepak? to vypadalo, jako kdyby byl někde ve vězení."
- "Dá se říct. Byl ve výchovném zařízení."
- "Chudák."

Jo .. Konečně je doma! Konečně se mi vrátil a to nejen na víkend. Změnil se, změnilo se všechno, my všichni. Máma začala věřit, že všechno se dá napravit. Táta to všechno začal brát s úsměvem a já začala opět spokojeně a hrdě žít. Takže je vlastně všehcno OK. (y)
Byl tam dva měsíce, ale jako by tam byl věčnost. Sice doma byl aspoň klid, ale už mi tady prostě chybí. Já jen opravdu doufám, že to k něčemu bylo. Jinak by mě trefilo už ..

Takže teď stačí pěvně věřit jeden druhému a nedělat to, co se vlastně nemá nebo by nemělo.

Vzpomínky zůstanou.

18. dubna 2013 v 17:17 | Kačka |  Feminismus v kostce
Vzpomínky - jedinné co mi zbylo. Jedinné, na co můžu být hrdá. Jedinná, za co můžu být vděčná. Jedinné, co vlastně mám.
Aneb LÁSKA JE VĚČNÁ, ALE SILNĚJŠÍ JSOU NAŠE EGA.
Nevím, zda jsou ty hrozné chvilky pryč nebo se opět vrátí.Doufám,že konečně nemusim jen vzpomínat, ale po tom všem zas šťastně žít. Teda zatím jen doufám .. Marně, ale doufám.

10 měsíců silného rodinného trápení, problémů a nevyřešitelných případů v naší malé skromné rodince mě dostali k myšlence, zda bych měla udělat něco pro to, aby bylo ještě líp nebo zda za to všechno, co se tady stalo mohu opravu já ..
Teď 2 měsíce klid. Život na vlásku přišel a hned odešel. Je mi líp. Velice! Po tom všem doufám, že to všechno skončilo a všechno to zlé je rázem pryč a momentálně přichází jen a jen to dobré. To nejlepší!

Marně doufat a marně se snažit o to, aby všechno klapalo jak má a fungovalo na 110%. Ale ano .. Vypadá to a já -doufám- , že všechno to co se stalo, bylo minulostí a přítomnost a hlavně budoucnost naší rodiny bude jako úžasná idylky a představa.

Větší je má touha, než-li tvá.

16. dubna 2013 v 20:11 | Kačka |  Žiji ..
Já se snažím, ty na mě totálka sereš ..
Aneb MĚLA BYCH DÁVNO ZAPOMENOUT.


Je říjen. Začíná podzim a já se "zamilovala". Stará pohádka, při které mi stále mrazí po zádech. Jak lze jednoduše při jednom pohledu na jedonoho neznámého kluka ztratit srdce v největším (ne)štěstí. Nebo-li, život se zdá lehký, láska ještě lehčí, ovšem nikdo z nás nemá ponětí, jak je těžké žít a ještě těžší milovat.

"Láska na první pohled, to je když ztratíš dohled nad svýmy smysly."

Aneb Věříš na lásku na první pohled nebo kolikrát mám kolem Tebe ještě projít, abyses konečně "zamiloval"?
Mě třeba stačilo pár pohledů. Pár skleniček vína a byla jsem v "tom". Až po uši, do dnešní doby.Bohužel .. ani po tom půll roku jsme nenašla sílu se té touhy zbavit a jak se tak koukám, tak asi ještě nějakou dobu nenajdu.

"V dnešní době jakákoliv vyřknutá pravda je stejně považováná za lež."

Takže,proč mluvit pravdu?
Aneb Raději se budu "upřímně" přetvařovat, než všem říct co doopravy citím.
Však nevím jestli dělám dobře. Ovšem otázka další zní, zda i kdyby do bylo špatně, mám pokračovat nebo s tou přetvářkou přestat a najít odvahu, abych se přiznala? Odpověď zní: Nevim ..


Naše kočička.

15. dubna 2013 v 18:55 | Kačka |  Žiji ..
Tak kdebych začla .. Kde bych začla s popsáním dnešního "zábavného" dne. Tak určitě ze začátku - JE NÁDHERNÉ POČASÍ! Jaro jsme přeskočili a rovnou jsme začli LÉTO - 27stupňů. Pěknýýýý. Dále - PRVNÍ JÍZDA. Tak na pohodičku, že jsem si to řízení totálně zamilovala Smějící se Ale hlavně překvapení, které na mě čekalo po přííchodu domů ze školy. Od rána se těším, že vezmu foťák a půjdu fotit po dlouhý době Starák, když se udělalo tak hezky, ale maminka mě po škole překvapí ne-milou větou.


- "Hele,nemůžu najít kočku."
- "Jak nemůžeš najít kočku?"
- "No,byla na balkóně a teď nevim kde je."
- "A jaká?"
- "Černá.Asi spadla z balkóna."
- "Děláš si prdle? :D A pdo oknem není?"
- "Ne,nikde ji nevidim."

- "Hele,je pod barákem,jdu dolů."

Naše chudinka - už po druhý - spadla z balkónu. Nebýt sousedů, tak ji ani "nenajdem". Zlomila si pacičku a byla v šoku - ale co, má ještě 7 životů. (Takže hned na veterinu.)

- "Máte dvě možnost - buď operaci, kde byhcom ji dali do nožky šroubky, cena 6.000,- nebo nechat ji v klidu pár dní a ono ji to samo sroste."

Samozdřejmě 6.000,- bych nedala ani nevim za co :D Takže to musí "rozchodit".


Do you need me?

14. dubna 2013 v 12:00 | Kačka |  Uvažuji ..
Potřebuješ mě? Nebo jsem pro Tebe jen další zbytečná holka, kterou si jen "náhodou" potkal, omotal sis ji a nechal ji, ať se do Tebe "překrásně" zamiluje a pak se jí jen vysmál?

Mám strach, že jsem spíš to druhý. Že mě vůbec, ale vůbec nepotřebuješ k něčemu, čemu, nemám - li se bát to říct, se říká "ŽIVOT". Jsme opravdu jen zbytečná nána, která se do Tebe skrz pár dní, skrz pár úsměvů a skrz pár sladkých řečí zamilovala.
Jak se ovšem sebrat, zvednou se a pokračovat v tom, co jsem tak milovala - v ŽITÍ po svém, sama BEZ TEBE ? Jak beze všeho zapomenout na těch pár "krásných" chvílí, který jsem s Tebou měla možnost zažít a jak zároveň zapomenout na ty nehezké smsky, které ses mi rozhodl napsat, po tom "všem" - po tom, co mě tvůj úsměv s rovnátky v ústech natolik okouzlil, že se mi o Tobě zdá každou noc nějaký ten "pěkný" sen ?Víš co je ovšem na tom nejvitpnější? Že JÁ VŽDYCKY TAK HLOUPÁ NALETÍM NĚKOMU, KOHO PRÁVĚ VŮBEC TÉMĚŘ NEZNÁM. Proč já hloupá ..

Be LOVED.

13. dubna 2013 v 22:22 | Kačka |  Miluji ..
"Tak jako Slunečnice každý den, otáčí se za Sluncem, tak já otáčím hlavu svou, jen a jen za Tebou"

Koukám s mamkou na staré české černobílé filmy, na příběhy lidí, kteří žili jen láskou a skromností. Dívám se do dnešní doby, kde je vlastně všechno jinak. Stěžujem si, ale nemáme na co. Nemám proč - neměli bychom teda mít důvod, ovšem většina z nás si i přesto všechno stěžuje - ano, občas i já.
Teď si ale přiznejme ten krásný dívčí sen o tom, jak budeme žít šťatsně až do smrti s někým kdo bude milovat nás a koho budem milovat my. Opak je ale pravdou. Do konce života - do naší ubohé smrti budem sami. S nikým. Je to smutné, ale je to tak, jelikož v dnešní době nikdo s ně(i)kým nevydrží déle, než maximálně "pár" let. Maximálně.
Otázka zní - JAK MILOVAT A BÝT MILOVAT ZÁROVEŇ? Jelikož to je v dnešní době docela hlavolam s uměním dohromady.

"Je hezké milovat, ještě hezčí však být milován."


"Žijem skromně, ale draze."
Love is LOVE.

13. dubna 2013 v 14:01 | Kačka |  Uvažuji ..

"LÁSKA JE LÁSKA, když kluci choděj s klukama a holky s holkama."

Aneb: Názor na lesbičky a gaye?

Můj názor: Nějak extra negativní, možná právě naopak. Jak na gaye, tak na lesbický páry žádný zlý názor nemám, lidé jako lidé, ať milují kohokoliv.
Přece vůbec nevadí, že mají holt jiný názor na "lásku". Názor na milování, či chtějí. Je jedno, koho a jak milují, kdo a jak moc s ejim líbí. A jak "odporně" to třeba vypadá. Je to jejich život, tak se jim do něj neserme, né?

Váš názor: Do komentu.

Help me!

13. dubna 2013 v 10:10 | Kačka |  Žiji ..
"Častná zpráva,hned takhle z rána!"

Mastný vlasy,na očích brejle,nenamalovaná,neučesaná.Notas na klíně a "sluníčku" za oknem? - KAŽDÉ RÁNO O VÍKENDU.

Holky,přiznejme se,o víknedu(pokud někam nejdem) serem na holčičí úpravy a zkrášlení.Uděláme drdol,kašlem na řasenku a stíny,sedíme v postelá v teplákách a volném tričko nebo ještě v lepším případě v pyžamu nebo županu celý den,bez ohledu na to,že vypadáme jak debilky.

Já se klíďo píďo pžiznám. Srát na to,jestli vypadám jak,když nevypadám,ale když nevykročím paty z baráku je mi to v celku fuk ..


10 důvod proč HO miluju.

12. dubna 2013 v 18:47 | Kačka |  Uvažuji ..
- díky zážitkům,co jsme s ním prožila
- jelikož mu důvřeuji i přes to všechno
- své sliby vždy splní
- nelze mu neodpustit
- nelze ho nemilovat
- jeho súměv mi vždy zvedne náladu
- jeho slzy mě vždy dojmou
- jeho problémy jsou i moje problémy
- neuvěřitelné láskyplné pouto
- udělal pro mě všechno

LÁSKA JE KRÁSNÁ VĚC,SOUROZENECKÁ TA NEJLEPŠÍ!


Navždy spolu?

12. dubna 2013 v 16:04 | Kačka |  Uvažuji ..
- "Navždy spolu budem."
- "Navždy?"
- "Ano,navždy a napořád!"
- "Nikdo nás nerozdělí?"
- "Nikdo!"
- "Nikdy?"
- "Nikdy!"

3 slova a tak mnoho lži. 3 slova a tak mnoho zklamání.

Jednou přijde člověk,do kterého se "zamilujete" - nebo spíše,kterého si "oblíbíte".Ať už je to chlapec či kamarádka.Přijde a dáte si malíček na to,že spolu budete navždy.Už vás NIKDO NIKDY nerozdělí.NAVŽDY spolu. Ale ..
Pak ovšem potkáte dalšího člověka.Ten tomu všaemu milovanému řekne pár "sladkých" keců a on rázem změní názor.Už to nejste VY,ta/ten nejlepší,ale ON/ONA. Ten druhý .. Vlastně,už PRVNÍ,to vy jste až ten DRUHÝ,v tom nejlepším případě ..


PS: NAVŽDY JE NAVŽDY,NÉ JEN NA CHVÍLI!

My AFFS

12. dubna 2013 v 15:12 | Kačka |  Členky
Zde je seznam mých AFFS - "kamarádek" Blogu.
PS: Chceš taky patřit mezi ně? - Stačí napsat do komentu svůj BLOG a PŘEZDÍVKU Mrkající

(NE)dočkám se?

10. dubna 2013 v 18:04 | Kačka |  Uvažuji ..
Nedočkavá.Jak malá holka,která se těší na panenku,kterou dostane ke svým narozeninám společně s krásným dortem a svíčkami,které sfoukne s pocitem,že s ejí rázen vypní dětské sny a přání - Ano takto já se těším na to,že se konečně vyplní ty mé sny,ovšem trochu jinak,než ta malá holčička s panenkou v ruce.

Budoucnost - skvělá práce,úžasný manžel,velký barák,přítulný psík,hodné dětičky a veleúspěšná "kariéra". Proč ne,že? Kdo by nechtěl život jak z "pohádky".Jak z amerického filmu,kde se potkají dva neznamí lidé,hned na první pohled se do sebe zamilují a od druhýho dne jsou spolu na celý život.Vezmou se,přestěhují do velkého doma,ona vystuduje práva,on bude úspěšný podnikatel.Po domě po letech azčnou cupitat dětičky a štěkat malý chlupáč.Kéž by,co?

Já bych si přála:
Dodělám školu,půjdu na vysokou.I když mě ten můj obor - Ekonomika a podnikání vůbec nebaví,když už jsme s ním začla,chtěla bych s ním i pokačovat.Pak si zkusit stoupnout za katedru ZŠ a trochu se srát s těma prackama.Jako hlavní "úkol" postavit muzeum - opravit Starák a ukázat,že i Obrnice mají "kulturu".A nakonec si sednou za obecní stůl jako starostka.K tomu mít skvělého muže,dvojčátka.Srovnat bratra a vzít mladší sestru do vlastní péče. Na závěr sepsat ten můj "nudnej" život do jedné "velké" knihy a spokojeně umřít.Jop ... to asi vše.Affiliates?

10. dubna 2013 v 8:17 | Kačka
Ahoj blogerky,
nechtěli byste patřit mezi moje "Aff" nebo-li Blogové "kamarádky"?
Zatím mám jen 4,které můžete vidět v levém menu pod názvem Oblíbené blogy Affs.Pokud budete chtít můžete tam patřit i vy.

Výhody:
Na váš blog budu chodit téměř každý den a vždy na nový článek přispěji komentářem.
U mě na blogu budete mít vlastně "reklamu" v menu,tudíž na vás může kdokoliv hned najet.

Podmínky:
I vy ovšem musíte často hodit na můj blog a hodit nějaký ten komentář.
A odkaz na můj blog musíte mít také někde mezi "Affs".

Přihláška:
Do komentářů napište - Přezdívku , Váš blog , O čem máte blog a věk.
Pokud bude zájem můžeme být společně v klubu,který vašemu i mému blogu přispěje více,to pište také do komentářů,když bude velký zájem,klub otevřu.


Hrdost.

9. dubna 2013 v 19:48 | Kačka |  Miluji ..
Za mých 17 let jsem prožila chvíle,za které jsem nesmírně ráda. Ovšem nedávno jsem přemýšlela jaké chvíle by se dali zařadit do té ÚPLNÉ "hrdosti". Je těžké z těch všech věcí vybrat ty tři nejlepší a nějak je odůvodnit a zlechčit onu situaci.Ale já se o to pokusím .. Zkusím vybrat tři "věci",za které jsem vděčná a zároveň hrdá!
Pojďme na to ..1. RODINA

Tak samozdřejmě. Snad nelze nemít tutu "věc" ráda.Snad nelze nebýt hrdá a vděčná za rodinu,kterou mám - ať už jakákoliv.
- Jen díky Rodůčm zde mohu být,jen díky celé rodině mám naději k tomu,abych stále měla nějaké ty sny a šanci na to,abych dokázala něco,co třeba jiní ne. Kdyby nebylo jich,tak nemám nic ..

2. ÚSPĚCH(Y)

Zní to sice blbě,jelikož v mých "mladých" letech jsem toho nemohla dost dokázat,abych to popisovala jako "úspěch",ale v žiovtě jsem udělala pár kroků ,na které jsem hrdá. Například DRAMAŤÁK - hrát v divadelním kroužku je největší zkušenost.Zdá se vám to jako obyčejná hra,já v tom viděla kousek svého života ... Dále je to BLOG - ano. Právě tento blog mi dal do života další zkušenosti.Sice moje náštěvnost a celé umístění mého blogu není vysoké,ale i tak.Blog mi dal novu šanci - nový život - viruální život,kde píšu něco,co nikoho nezajímá,někomu koho dá se říct ani neznám.

3. VÍRA

Víra jako "víra". Mnoha lidí MAGII nevnímá jako víru,já ovšem ano.Možná tohle je snad ta NEJ - věc,za kterou sjem vděčná,jelikož nebýt jí,tak to opravdu dávno vzdám.Zní se to směšně a uboze,ale ano .. Je to tak! Kolikrát člověk řekl - Nemůžu! Kolikrát? Já soobně vícekrát. A proto jsem začala věřit.Magie mi dala naději,šanci,sílu,originalitu,ukázalost.Říkejte si co chcete,mé víry bych se za nic na světě nevzdala ... NIKDY!