Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Prosinec 2012

Jak slavím Silvestra?

31. prosince 2012 v 20:04 | Kačka |  Žiji ..
Popravdě.Ani moc Silvestra neslavím.Ani nevím proč,ale je to takovej den,kterej mě moc nebere.Opít se do němoty? Tak ani snad jeden Silvestr jsem nevypila nic jiného než obyčejné šampáňo.
A vůbec si divná nepřipadám.
Silvestr "prožiju" společně s rodinou koukáním na televizi na trapné pořady,o půl noci všichni vlezem na balkón nebo stoupnem k oknu a společně všichni fotíme ty "velké" ohňostroje.
Jenže vždycky to dopadá jako třeba dnes.Všechno se posre,začnem se hádat a jdem v deset spát,takže my ten "Novej rok" vlatně zaspíme :D


Tak aspoň Vám Krásnej Novej rok.
Plný zdraví a pohody.Hlavně to zdraví,protože když je člověk zdravej,má pohodu a štěstí.Lásku vynechme,ta je tak na půl zbytečná.
Tak ještě jednou pěkný Silvestr a hezký Nový rok!

Mimochodem,jak toho Silvestra slavíte vy?

Závidím ti,kotě.

30. prosince 2012 v 20:25 | Kačka |  Žiji ..
Umím jen závidět a žárlit,pak se divím,jak se ke mě lidi chovaj ..

Závidím ti jak vypadáš.
Závidím ti tvůj velký zadek a tvá velká prsa.
Závidím tvůj úspěch.
Závidím ti tvé vlasy.
Závidím ti tvé pihy.
Závidím ti tvou čistou pleť.
Závidim ti tvou postavu.
Závidím ti tvoji celkovou krásu.
Závidím ti peníze.
Závidím inteligenci.
Závidím ti všechno.

Žárlím a závidim.

Ale proč? Neměla bych být ráda,že jsem jiná.Že jsem jedna z mála?

Už je konec.

30. prosince 2012 v 20:19 | Kačka |  Žiji ..
"S tebou jsem dřív viděla hvězdy,dnes už nejsem naivní."

- Ale takhle to bylo.A takhle to je.

Pořád ta naivní a blbá.Proč to píšu?
Píšu to jen pro tři lidi - pro mě,pro bratra a pro něho.

^^ Jayk3M♥

Už je konec.Konec se vším.Konec s každodeníma slzama a s každodenním litování sama sebe.Konec! Já už nikdy nebudu ta vaše koninka,která skočí jak vy i písknete a nebudu ta malá trapná holčička,která využívá své nemoci,jen pro to,aby jste ji litovali.Už nikdy víc ..

Řekni mi něco co nevím.

30. prosince 2012 v 19:45 | Kačka |  Žiji ..
Ahoj,
možná tento článek bude patřit mezi mé otatní trapné články,ale co.Proto ten blog píšu.

Kdyby mi řekl,že se tímto vším budu celý život prodírat,tak bych se od útlého věku modlila k bohu.Ale bohužel,nikdy mi to neřekl a tak už mi modlení nepomůže.

"Někdo se modlí,nekdo se topí ve víně."

Jo.Tady to vidíš.Černá se nestačila modlit celý život ,musí se topit ve víně.
Ale,člověk musí vypít několik klenek vína,aby zjistil pravdu,co?
Jak tak koukám,tak jo.Protože kdyby ne,tak už pravdu dávno vím.


^^ Čekala jsem dlouho,než se vrátíš♥

Snad se to všechno splní.Snad si všechni odpustím,tak jak jem odpustila Tobě.Snad je to všechno jen hrozný sen.Snad mě z tý hrozný tmy dostaneš ven.

Já se přece nemusím prát a hádat,jak tě mám ráda,ty to snad víš.

Teď je to jen ve hvězdách.

Řekl si: "Čekej do 15nácti."
- nepřišels.Neukázal se.
Řekl si: "Počkej do 18nácti."
- přijdeš? Ukážeš se?

- Máš mě rád?
- Mám,jinak bych s Tebou neztrácel čas.
- Milovala bych tě,kdybych mohla.
- Však ty můžeš.Kdo ti brání?
- Oni všichni.
- Už od tvého dětství tě učím,že máš svůj život a můžeš mít vlastní svět.Kašli na ostatní.
- Miluju tě.
- Já Tebe!

Ty a já ..

Miluju ten pocit.

29. prosince 2012 v 20:14 | Kačka |  Vzpomínám ..

"Pomsta je vážně sladká."

^^


Náhoda je blbec.A tahle náhoda mi vykouzlila ďábelskej úsměv na tváři.

Bez tebe mi je vážně fájn:P

Jo,zamrzí.

28. prosince 2012 v 22:12 | Kačka |  Vzpomínám ..
Projít kolem Tebe,vidět tvůj přiblblej úsměv,vidět ty tvoje krásný oči,tu tvoji našpulenou prdýlku a všechno ,je pro mě pocit zklámání,protože oba dva víme,že už to nebude jako před někoilka měsíce,že už to nebude jako dřív.


Ještě nedávno "Mám tě rád." , "Miluji tě". Teď ani "ahoj" neumíš vyslovit.Je to od Tebe dosti hnusné a ubohé,ale na jednu stranu tě chápu ..

Tobě jo.

28. prosince 2012 v 22:07 | Kačka |  Cituji ..
Jednou jsem řekla,že se nedá věřit žádnému klukovi.Teď bych se Ti chtěla omluvit,protože Tobě se věřit dá.

Láska prochází žaludkem.

27. prosince 2012 v 17:25 | Kačka |  Žiji ..
"Proto ti dám chleba,abys měl důvod mě milovat."

Existují dvě srdce.Existují dvě lásky.To na místě opravdového srdce,tím myslím levé prso.A to druhé někde kde si ..

Ty miluješ a někdo za Tebou miluje stejně,ale zároveň jinak.Miluješ jeho nebo jí jen o něco víc nebo o něco míň než on nebo ona Tebe,proto se Vaše srdce nemohou setkat,protože to tvoje je na levém prsu a to jeho nebo její je někde mimo tvé hrudi,protože tvé pravé srdce ho tam prostě nepustí.


Tvé srdce do toho levého prsa jiné nepustí,protože už tak tam má málo místa.Jen jen na Tobě,jaké místo tomu jiného,tomu druhému,srdci dáš.
Nech se vést intuicí a hlavně tím svým srdcem.Řekla bych,aby jste se nechali vést rozumem,ale vím,že pokud jde o lásku ,rozum se náhle vypaří a zdrhne někam pryč.A tak nám zbývá jen to naše srdce.Naše srdce,které mnohdy neví,která bije.


Jedna láska-jeden svět.Jeden Ty,jedno já.Jedno navždy,jedno my.


Člověku je jedno jestli láska na první pohled nebo láskou na pohled druhý.Ale proč se vůbec zamilováváme?Proč,když víme,že to dopadne stejně?
Kdybych věděla,že když s ezamiluju bude to pořád stejné,pořád to samé kolo,tak bych se už víckrát nezamilovala.Ale co si budem namlouvat,my to stejně víme,avšak zamilování se někdy nedá předejít.Víte,ono to přijde samo a pak nějak samo odejde.I když to bolí.Ale proč? To už bychom se mohli ptát den co den a stejně odpověď nedostanem.

Zamilovat a pak omotat.Omlouvám se ti.

26. prosince 2012 v 18:19 | Kačka |  Žiji ..
Dokonale nedokonalá.

Chtěla bych s eti omluvit za to,že nejsem jedna z těch tvých krásných snů.Omlouvám se ti,že nejsem zrovna jedna z těch slečen na titulkách.Omlouvám se ti,že nejsem jedna z těch nádherně hubenejch modelek s velkýma prsama a zadkama.Omlouvám se ti,že nejsem jedna z těch,která dá všem klukům.Omlouvám se ti,že nejsem ta,která místo pozdravu neroztáhne nohy nebo si před Tebe klekne.Omlouvám se ti,že nemám dokonale husté vlasy.Omlouvám se ti,že nemám dokonale čistou pleť.Omlouvám se ti,že nemám plné a sytě rudé rty.Omlouvám se ti,že nejsem nejhezčí a nejbohatší.Promiň,ale lepší už nebudu,tak buď mě nezdrav,nedávám ti za rozkaz mě znát nebo mě ber takovou jaká jsem,protože já se nehodlák změnit,ono to totiž ani nejde.

- "Horší to být nemůže." , řekla žížala,která vylezla z hlíny,když začlo pršet.
- "Ale může." , přiletěla vrána a zblajzla ji.

Takový je holt život.

Učí nás.

26. prosince 2012 v 17:42 | Kačka |  Žiji ..
"Žijem ve spravedlivém a krásném světě!"

- Jedna z věcí,kterou jsem slýchávala jako malá na každém kroku.Avšak až teď si pomalu,ale jistě začínám uvědomovat a zjišťovat pravdu.Pravdu o tom,že život není spravedlivý a už ani né krásný.Krásný je možná jen,když máte kolem sebe lidi,kteří Vás dokážou milovat,avšak spravedlivost nepřichází ani po "lásce".Spravedlivost je něco co musí přijít samo nebo spíše něco co musí někdo nastavit a nastolit,ale bohužel u nás,jak jsem mohla zjistit nebo pomalu zjišťuji,zatím žádná spravdlnost není a jak tak koukám,tak asi dlouho ani nebude.Ale co,jsem na světě sice jen 17let,ale pomalu si azčínám zvykat a pomalu si zatím začínám říkat a slibovat,že jednou na tomto světě nebo alespoń ve světě mých blízkích nastavit demokracii a spravedlnost.

"Musíme umět chodit a mluvit."

- Jo,další věc,kterou jsme se každý z nás u v ranném věku učili,avšak v mládí se učí pravý opak.Sedět na místě a držet pusu.Proč jsme se teda učili mluvt,když v dnešní době říct svůj názor je vrchol drzosti a je plně trestaný? Proč se učíme chodit a jít si za svým snem,když ,když už se hodláš připravit a vyrazit do světa ,si za blázna? Jednou bych si chtěla stoupnout před celý svět a všem ukázat to co mě celou tu dobu učili.rojít celý svět a každému státu zvlášť do posledního občana říct svůj názor!

"Učit,učit,učit."

- Další blbost.Osobně totálně nechápu rodiče,které nutí své děti se každý den alespoň hodinu učit,zaplař Pan Bůh,že moje matka je proti tomu také.Je vědecky dokázáno,dobře,né věděcky,ale sama vidím a zjišťuji,že když se člověk nebo-li student či žák učí alespoń jednou týdně je ještě víc hloupější,než ten,který se neučí vůbec.Protože teori je sice důležitá,ale v praktickém životě úplně k ničemu.A tak se sama osobně neučím a vlastně nikdy neučila,všechny písemky a testy nechávám náhodě,maximálně se na to kouknu pět minut před testem.Mám fotografickou pamě´t,tudíž mám celkem výhodu.Ale i tak,podle mě je prostě učit se zbytečný.Učení mučení .. Učit se totiž máme ve škole,a né ho nosit domů.


"Jít si za svým snem."

- Jo,to bych ráda chtěla.Učí nás jít za svým snem,přes všechny překážky a přes všechny výsměchy.Ale když je to sen nereálný?Pojď se mnou.

26. prosince 2012 v 17:26 | Kačka |  Miluji ..
Dovol mi tě vzít za ruku a ukázat ti zemi snů.Stiskni mě pěvně ať se neztratíš.Pěvně mě drž a já ti ukážu celý svět.Já ti ukážu celý ten svět snů.Jen mě pěvně drž ..

Jdeš za mnou? Pojď jak ocásek,jen se neboj,já ti hlavu neukousnu. Pojď za mnou do světa snů. Pojď a kochej se tou krásnou krajinou. Kochej se těmi krásnými sny,který jen čekaj na to,až se nám o nich bude zdát.

Pojď ulehnem do peřin.Ulehnem spolu.A necháme si zdát ty náramně krásný sny.A necháme si zdát o tom krásném světě snů.Necháme si zdát o nás dvou.

"Pojď se mnou,zavedu tě do ráje.
Pojď se mnou,nepředstírej nezájem.
Mou nabídku ber!"

Jsem mimoň!

26. prosince 2012 v 17:03 | Kačka |  Žiji ..
Ahoj,jmenuji se Katka.Je mi 17náct a i přesto nemám velké zkušenosti s chlapci.Sbírám plyšáky a píšu tehle amaterskej blog.Miluji počty a samotná čísla.Jsem zblázněna do kouzelnictví a do všeho spojenou s kouzly a čáry.Přitahují mě mladší kluci,jelikož jsou totálně k sežrání.Podle mě je nejroztomilejší zvíře myš.S panenkama jsem si hrála do 14nácti.První podprsenku jsem na sebe oblíkla po ukončení základní školy.Mezi mé oblíbené aktivity patří psaní tohoto blogu a hraní v amaterském divadle.Miluju zpěv,ale zpívat neumím.Mám panickou hrůzu ze tmy a z lesů.Nesnáším filmy se zombíky a jiné ostatní masakry.Nejspíš mám schyzofrenii,ale vůbec mi to nepřijde zvláštní.Narodila jsem se mrtvá a s otokem mozku,mám 14náct dioptrií,ale v životě,krom uvolnění z tělocviku,mě to nějak neomezuje.Měla jsem být mentálně retardovaná,ale podle mě jsem docela chytrá.Do teď nepřehodím hřiště a když na mě někdo míří míčem chytnu ho jen náhodou.Sport a jiná cvičební aktivita je mým trestem smrti.Při kolektivních prací to všechno raději udělám sama,jelikož nemám ráda,když mi do toho někdo kecá.Když mám nápad musím si ho napsat.Mám malý notýsek,kam píšu všechno,co pak zvěřejním sem,a píšu to většinou ve škole o hodiny,takže pak mám z vysvětlené látky pěkný prd.Miluju poezii a rýmy.Mám straně velkou bůjnou fantazii,na kterou jsem už několikrát doplatila.Věřím na lásku na první pohled a čekám na toho pravého prince,tudíž když má někdo o mě zájem straním se ho,protože věřím,že existuje někdo lepší,někdo pravější.Miluju žlutou a růžovou barvu.Chtěla bych být zrzavá a pihatá,jelikož to jsou podle mě ty nejhezší holky na světě.Nikdy se lidem nedívám do očí,protože se bojím co v nich uvidím.Na klukám mě nejvíc zajímá jeho povaha a inteligence,až pak vzhled.Na základce jsem byla středem posměchu a nádávek,což ve mě zachovalo psychickou újmu,které se do teď bojím.Nemám ráda velkou společnost,i když jsem přátelský člověk.Miluju samotu.Nesnáším kuřecí maso,zeleninu a všechny druhy polévek,miluju koprovou omáčku.Ve 13ti jsem si slíbila,že v 15ti udělám sebevraždu,ale potkala jsem spoustu skvělých lidí a tak vás tu otravuju stále.Nikdy jsem se neučila a nesnáším lidi,kteří se každý den učí jak šprti,protože jak říkám,i bez učení lze dosáhnout dobrých výsledků.Miluju kriminálky,rodinné filmy se Selenou Gomez nebo Miley Cyrus,muzikály a všechny hudební a taneční filmy.Jsem totální blázen,i když mnoha lidí to o mě neví.Mám tři osobní zbraně - úsměv,logiku a převářku.

JSEM PROSTĚ MIMOŇ!


A teď babo raď.

25. prosince 2012 v 23:03 | Kačka |  Žiji ..
Z jedné strany se mstím.
Z jedné strany odpouštím.
Z jedné strany ignoruju.


Jsem slabá,silná nebo inteligentní?

Podle horoskopů a numerologie jsem silná a vůdčí osobnost s poměrně vysokou inteligencí,jsem však hodně citlivá a důvěřivá.

^^ Což mluví za vše.

Jednoduše řečeno řídím se mottem

-"JAK SE DO LESA VOLÁ,TAK SE Z LESA OZÝVÁ."

A vy byste se měli řídit mottem

- "NESU´D KNIHU PODLE OBALU!"


A budem si kvit! ´´

PS: Jací jste vy?

Ulehám do peřin.

25. prosince 2012 v 22:30 | Kačka |  Miluji ..

"Sám chodit spát,sám se probouzet."

Ulehám do pěřin.Ulehám do snů.Do snů krásných.Do snů mých.Do světa těch krásných snů.Do těch snů,o kterých sním každou noc.Do snů,ve kterých si jen a jen ty.Ty a já.Do snů,kde jsme my.

Každý den si nechám o Tobě zdát.
Já vím,že mě jednou potká sen.
Každý den chodím sama spát.
Já vím,jedno vím jen.

"Dobře končí každý příběh!"
A tak doufám,že i ten můj.Že i ten můj jednou dobře skončí,ale také doufám,že vůbec někdy začne.Ten příběh o nás dvou.O mě a o Tobě.Ten příběh,který se mi zdá každý den,každičkou noc v mých peřinách.

Já sním,sním jen o Tobě.
Ty si ten příběh můj.
Já přála bych mít tě u mě.
Já jsem ten poklad tvůj.

"Je to sen a je krásný."
Je opravdu krásný,jelikož je o Tobě.Jelikož je o nás dvou.A já doufám,každý den a každičkou noc,že jednou bude skutečností.Doufám,že jednou se probudím a ty opravdu ležet vedle mě budeš.A já budu mít proč se smát.Proč se těšit,proč se nebát.

Ty si ten můj velký sen.
Já si přeju Tě.
Každičkou noc,každičký den.
Ty si doufám přeješ mě.

"Připadám si zmatená,když se probouzím v pěřin .. sním,či bdím?"
Kde to jsem? Ve snu nebo na zemi? Je to skutečnost nebo pouhý sen? Sama každý den nevím,zda se mi to celý zdá nebo jsem už tvá? Já vůbec nemám tušení.Proč se bát a proč snít? Je to dobré mínění nebo jen špatné znamení?

Kde si vůbec ty?
Kde tě hledát mám?
Ve snu nebo na zemi?
Přijdeš někdy k nám?

"Já chci dál jen spát!"
Já chci jen dál snít.O tobě snít,o Vánocích.Já chci být jenom tvou.Jenom tvou paní zaslouženou.Já chci snít a bdít.Mít se krásně.Krásně s Tebou.Nechte mě spát,nechte mě snít.Já se vrátit nechci,já nechci zpátky,já chci do pohádky.

Nech mě snít,snít a bdít.
Neříkej mi nic.
Já s Tebou chci být.
Já chci Tebe,nic víc."S ním chtít usínat,s ním chtít se probouzet."


Jen s ním chtít být.Jenom jeho ženou být.Jenom on a jenom já.Jenom my dva.
S ním se probouzet a s ním také usínat,společně snít,snít či bdít.

Já chtěla bych tvou být.
Já s Tebou chtěla bych snít.
O nás dvou.

Já chci být tvým snem.
Já chci být tvým příběhem.
O nás dvou.

Já mám tě ráda.
Ve snu a v pohádkách.
O nás dvou.

Pláču smíchy ..

24. prosince 2012 v 23:22 | Kačka |  Žiji ..
- "Pojď dolů!"
- "Pojď ty nahoru!"


A Štědrý den ukončuji vzpomínkovým pláčem a zármutkem kvůli tomu,že se tenhle úžasný rok těch nejkrásnějších vzpomínek a zážitků chylí ke konci.
Nedá se nic dělat,ale jako každej rok si budu muset dát Novoročí předsevzetí a trochu nahodit změnu,samozdřejmě k lepšímu nebo se tomu alespoň pokusím.


"Znám jednu krásnou princeznu .. " ♥
"Jedním tahem,samým blahem srdce z lásky maluju .." ♥

Mám být šíleně smutná nebo naopak šíleně veselá?

Toť otázka,toť začínající dilema.

Vánoce ..

24. prosince 2012 v 19:09 | Kačka |  Feminismus v kostce
.. jeden ze dnů,kdy se nehádáme,ale naopak jen smějem.
.. jeden ze dnů,kdy cítím,že jsme zase "rodina".

NEJLEPŠÍM DÁRKEM,KTERÝ MI KDY KDO MOHL PŘINÉST BYLA,JE A BUDE MOJE RODINA.

A NEJVÍC MŮJ BRATR ♥
Ať si každý říká co chce,Vánoce nejsou jen o dárcích,ale naopak o štěstí.Já to stěstí dostávám den co den,když mám možnost se podívat na moji rodinu,i když se občas,jo,poslední dobou často,hádáme a máme spory a neshody,pořád jsme rodina.Pořád to budou oni,kteří tu bodou,i kdyby se svět hroutil.Pořád to budou oni,kteří mi pomůžou i v tom nejhorším.Pořád to budou oi,které budu strašně a nezávazně milovat i po jejich smrti♥

Přeji si ..

23. prosince 2012 v 18:33 | Kačka |  Miluji ..
"Ruku v ruce,jak nejlepší přátelé.Milují se každý den,od pondělí do neděle."


Když už jsou zítra ty Vánoce,tak já bych vyřkla ty své přání.
Jedním z nich jsi ty a všeobecně láska.
Druhým je konečně spravedlnost v této republice a v samotném tomto světě.
A třetím z nich je mír,svoboda a pohoda pro nás pro všechny co se nebojíme žít.


dne 23.12.2012,v Obrnicích
Milý Ježíšku,
prosím tě.Vím,že toho nechci hodně,ale také vím,že to není jednoduché.Ale i přesto si přeji jako z prvních lásku.Jeho.Jeho srdce,jeho polibky,jeho něžnost.Jeho všechno.Jeho celého,jeho samotného.Jeho a mě.Nás.Prosím tě o to už nějakou dobu a tak doufám,že mě třeb letos vyslyšíš.
Jako druhé přání bych pro Tebe měla spravdlivost,kterou v tomhle světě postrádáme.No,jen se koukni.Koukni se sem dolu,na ten náš zkažený svět.Kde si to nás nechal? Kde si nás nechal žít? Vidíš to? vidíš ten zkažený svět? A tak tě prosím o něco lepšího.O něco krásnějšího. O svět,kde se budem jenom smát a když už budem brečet,tak jen smíchy.
Jako další přání mám pro Tebe mír a svobodu,klid a pohodu.Prostě jen to nejlepší pro nás všechny.Pro nás všechny co se nebojíme žít a i přes to ukrutné žítí a soužití se dokáže vzchopit a žít,žít a vlastně umírat.
Doufám,že mé přán vyslíšíš a budeš se snažit mi je splnit.

S pozdravem

Kateřina Černá´
uboze zoufalá a naivní slečna z malého městečka v zkažené republice

Nech mě jít ..

23. prosince 2012 v 17:22 | Kačka |  Feminismus v kostce

Byla jsem jen druhá,možná třetí.Prostě jsem byla jen další na řadě,další v záloze.Další v uvozovkách kamarádka.Já to vím .. Vím,že jsem byla jen třetí kolo,to kolo úplně k ničemu.Ale dělala jsem druhé housle ráda.A ráda bych je dělala dál,ale opravdu se musím probrat,profackovat a konečně se schopit a jít dál.Dál bez Tebe.JINAK TO OPRAVDU NEVIDÍM,JINAK TO OPRAVDU NEJDE.TAK TO BUDE LEPŠÍ,O MNOHEM LEPŠÍ.VĚŘ MI.

Musím na Tebe zapomenout,i když nechci.
Musím se naučit bez Tebe žít,i když to neumím.

Nesmím už o Tobě snít,i když to neovlivním.
Nesmím na Tebe vzpomínat,i kdžy vím,co jsme prožily.

Musím si říct ne,i když to zrovna lehké není.
Musím tě ze života vymazat,i když to nejde.

Nesmím ti dát druhou šanci,i když nerada.
Nesmím ti dál podléhat,i když už jsem taková.

Musím,i když nesmím.
Nesmím,i když musím.

Musím a nesmím!
Nesmím a musím!

PROMIŇ,ALE BUDE TO TAK LEPŠÍ.

PROMIŇ,ALE UŽ NIKDY TO NEBUDE JAKO DŘÍV.

PROMIŇ,AVŠAK NAVŽDY V SRDCI MÍSTO BUDEŠ MÍT.


Kdo je za "dveřmi"?

23. prosince 2012 v 17:00 | Kačka |  Miluji ..
- Ťuk,ťuk.
- Kdo je?

Jednou se mě někdo,bůh ví kdo,zeptal na jednu takovou zásadní a docela zajímavou otázku,která mě přivedla k několika myšlenkám.Za prvé,kdo se vlastně ptá? Za druhé,miluju vůbec někoho? Za třetí,měla bych někoho milovat? Za čtvrté,jsem v prdeli.

ˇˇ


"Fakt mě miluješ B.?"

B.?

Kdybych věděla,dko to kurva píše,tak normálně bez jakéhokoliv problému odpovím.Avšak,když se nějaký chytrák nepodepíše a ptá se na docela zásadní věc,tak mu logicky těžko odpovím.I když bych správně měla vědět,koho miluju,vlastně,i když momentálně nikoho nemiluju.

I když bych našla někoho,kdo by to mohl psát,nebo spíše někoho,koho bych ráda viděla jako autora této otázky,je to pouhá naivní a pošetilá předtucha nebo spíše touha po někom,kdo mě odmítl,tudíž ho nemohu mít.

PS: Pokud tě mám tak milovat,tak se nejdířv podepiš,abych pak nakonec nemilovala nikoho jiného.


Pár řádku někdy stačí k životnímu příběhu.

23. prosince 2012 v 16:42 | Kačka |  Žiji ..
"Navždy tě nejvíc milujem."
- miloval si mě?
Miluješ mě,jo? Neřekla bych. Kdyby jsi mě totiž miloval,tak jen tak beze slov neodcházíš a nenecháš mě tady,samotnou.

"Dej mi ještě jednu šanci milovat tě odznova."
- prosím!
Prosím tě.Dej mi druhou šanci.Já už slibuji,že to nepokazím.Já slibuji,že opravdu bude jedinný na světě.Já slibuju,napravím to,jen mi dej šanci to zkusit znovu.

"Chci,abys už navždy byla moje."
- opravdu chceš?
Já totiž chci,abys byl navždy ty můj.Pokud ty budeš můj,já budu klidně tvoje.A to celá.Klidně bez žádných větších závazků,jen mě miluj a říkej,jak jsem dokonale úžasná!

"Když někdy vstávám dotýkám se hvězd."
- citíš to?
Stojím někde vysoko a nad hlavami mám plno malých hvězd,kterých bych s emohla dotknout.Avšak stále mám potřebu a velkou touhu se dotýkat Tebe,a tak mi mezitím ty malé zářivé hvězdy štěstí upadají bůh ví kam.

"Nejsem bůh ví něco a bůh ví čím."
- proč?
Nejsem totiž ničím-Niím zvláštním.ničím velkým.Jsem nic.Jedno velké opravdové nic,který nikdy,ani ty,nepotřebuje.

"Když padám,tak hned vstávám."
- nezvdávám se!
Je mi jedno kolikrát spadnu na dno,já se totiž z každého dna vyhrabu,i bez tvé pomoci,jelikož jsem si na to zvykla.

"Ty se jen směješ a mě docházej síly."
- jseš spokojenej?
Proč už mi konečně nedáš pokoj? Musím stále poslouchat ten tvůj falešnej a ironickej smích,mezitím co já se tady bezstarostně trápím a pláču do polštáře.

"Někdo se modlí,někdo se topí ve víně."
- čemu dáváš přednost ty?
Já osobně dávám přednost tomu vínu.Raději se budu utápět v žalu a popíjet sklenku za sklnekou,dokud se neprobudím v náruči nějakého cizího muže,abych alespoň na nějakou malou chvíli byla šťastná.Pak si to však vyítám a všeho lituji,ale to už k ubohosti a zoufalosti patří ..

"Bejval jsem mámin hodnej syn."
- kde si teď?
Tos teda byl,hodnej a milej.Kde si teď? Kam si zmizel? Proč se musíš prodírat těmi největšími sračkami,místo toho abys tu s náma pokojně a spokojeně přežíval?

"Lepší bejt hajzl,než panic."
- jo?
Podle mě teda totální píčovina.Kdybych to měla převést na holky,tak raději teda já osobně budu panna,než píča.Ale věc názoru ..

- "Ukaž mi lásku."
- "Ne,já chci krásku."
- tak co tady potom děláš?
Tady totiž nikoho krásnýho ani dokonalýho nenajdeš.Lásku možná,ale krásku stoprocetně ne.To musíš o kus vedle.

"Nevím nemám zdání jestli to je realita nebo můra ze spání.
"Nevím nemám zdání,kam tenhle svět doletí."
- kam teda?
Je to sen nebo uboze rapná realita? Já jen den co den doufám,že je to sen,ze kterého se co nejdřív probudím.Avšak pokud je to opravdu realita,chci umřít nebo tu realitu hodně změnit a celou napravit,protože to co se tu děje je hrozný.kam tenhle svět míří? Do zániku a na dno,na dno,ze kterýho nás nikdo pak nemůže a ani nebude chtít dostat.