Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Incest po druhý..

25. května 2012 v 12:59 | ♥Ta z OBRnic♥ |  Téma týdne ))
Tak vám píšu ještě jeden článěk k tomuto tématu,potože mi přišlo mnoho kritik a připomínek na to,že téma týdne je o názoru na konkrétní téma.
Mimochodem omlouvám se za včerejšek,že jsem téma týdne pojala jinak,ale je to pro,že mě nijak nezaujalo,a tak jsem napsala krátký článek na toto téma,v pojetí vysvětlení pojmu.
Ale teď k věci.Incest?Je to sice hrůza,ale tak dá se říct,že za to člověk nemůže.Zdá se nám to nemožné,ale jsou na světě lidi,které má rád jen jeho sourozenec,či jiný příbuzdný,a tak jim třeba nezbývá nic jiného,než si začít poměr s příbuzdným,což tedy je dá se říct incest.
Jo,incest není jen pohlavní poměr,ale většinou je to vztahový a milostný poměr,který je nezákonný,a ve většinových případech tam jde o sex.
Můj názor?Z toho výplývá,že jsem proti incestu jako každá většina obyvatelů,ale je to jejich věc,sice nezákoná,ale jejich,tak jim do toho nemluvme,pokud to není nějaké znásilňování své dcery z pohledu otce,nebo tak ..
Doufám,že můj názor z tohoto článku jste vyčetli,a doufám,že už neuslyším kritiku jako například:
"Nevíš co to incest je,tak si nejdřív ověř fakta a pak sem něco piš." nebo "Téma týdne je o názoru,a z tohoto tvého článku jsme se nedozvěděli nic nového .." nebo "Z Googlu to umí opsat každý .." atd ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tuy tuy | 25. května 2012 v 13:11 | Reagovat

Prosím dej mému pejskovy 5 hlasu,je z útulku a tak si myslím,že by si to zasloužil   ,prosím !!!!  
http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/10497/baddy/

2 oiul oiul | 25. května 2012 v 15:05 | Reagovat

Mohla bych tě poprosit, dej hlas pro Lukáš Zima, moc děkuju ;) A promin za reklamu → http://www.dreamcatcher.cz/souteze/tutofka/fotbalova-skola-petra-cecha-9/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama