Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Svoboda projevu?

3. dubna 2012 v 9:43 | ♥Ta z OBRnic♥ |  Téma týdne ))
Svoboda slova nebo-li svoboda ?
Chtěla bych vyřvat celému světu celou tu pravdu,kterou dusím v sobě.My,že sjem demokracie?Ehm,názor,který se sluší jak se patří je takový,že svoboda je něco co mi z velké části nemáme!
Svoboda slova,kterou bych chtěla alespoň jednou mít.Mít projev před velkou kupou lidí,kteří by si mysleli,že jsem sice blázen,ale zamysleli by se nad tím co říkám.A že je toho hodně ..
Ani bych nevěděla kde začít,ale svoboda je svoboda a já říkám pojďte do mě,když nelze vám říct "svině..".
Myslete si co chcete,mám odvahu říct svůj názor.Mám odvahu vyřvat celému světu jak jsme nehorázně slabý a odřeknutý.Mám odvahu celý svět nazvat velkou kupou sviní.Mám odvahu teď jít a něco rozkopat jen díky tomu,že svobudu projevu mi nedají.Mám to alespoň napsat,když to neůžu říct?
Proč se to děje jen kolem mne?Proč člověk,když řekne konečně pravdu je ten špatný?Proč člověka,který nechce lhát odsuzují? Proč člověka,který je milý a hodný nemají rádi? proč když je člověk chytrý berou ho za hrozného šprta? Máme vůbec svobodu na obyčejný život? Můžem si vlastně žít podle sebe?
Otázky jsou,odpovědi ty leží kde? Je mi 16 let,do smrti mám času dost,a tak budu čekat až mi někdo konečně odpoví,zda máme svobodu na demokratický a svobodný život,zda máme právo žít tak jak chceme,zda máme možnost žít,dle mého uvažování.
Jak jsem řekla,stále čekám ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama