Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Kouzlo zjevení ..

29. února 2012 v 18:52 | ♥Ta z OBRnic♥ |  Téma týdne ))
Zrcadlo
Bylo kolem půl jedenáctý večer,a na obloze krásně svítil měsíc.Byl zrovna úplněk,krásný a magický úplněk.Přesný čas na kouzlo zjevení.Abych Vám vyprávěla tadyten příběh,musi Vám povyprávět příběh celý.
Bylo mi 5 let.Teď je mi 18.Od té doby jsem neviděla svou matku.Umřela.Jak? Byla jsem zrovna ve školce,takže si toho moc nepamatuji,vím jen,že moje matka měla autohavarii.Narazil do ní autobus,když měla zelenou.Nepřežila ona,a moje sestra,která se měla zrovna narodit.Byla těhotná ..
Teď je to deset let,a já si to všechno chci připomenout.Chci ji opět viděn,viděn se smát.Kouzlo zjevení,můžete vyčarovat jen o úplňku,a to po deseti letech úálosti.Dnes je ten správný čas.
Bylo jedenáct hodin a já připravovala oltář.Připravila si zrcadlo,svícen a maminčinu fotografii.Oltář posvětila a otevřela magický kruh.Nakonec připravila knihu stínů a otevřela ji na správné straně.V poznámkách stálo sice,že kouzlo je nebezpečné a může vyvolat nepříjemné emoční situace,ale já věřila ve svou magickou schopnost a riskla bych to,i kdybych měla umřít.Chtěla jsem ji prostě vidět!
Na nic jsem nečekala,zápálila svícen a začala odříkávat zaříkavádlo a při tom jsem hleděla do zrcadla.Kouzlo jsem ukončila se slovy "Tak se stań".4ekala jsem na to co se stane,pořád jsem hleděla do toho zrdcadla a čekala,až se to snate.Když v tom najednou se v zrcadle objevil obrys postavy,postavy,kterou jsem znala.A,ano,byla to má matka.Byla to ona,přesně taková jakou jsem si ji pamatovala.Smála se,byla tam se mnou.Byla jsem šťatstná,byla jsem tak šťastná,až mi tekly slzy po tváři.Nemohla jsem uvěřit tomu,že mi magie pomohla opět vidět maminku.Byl to takový krásný zážitek,na který nikdy nezapomenu.Nikdy!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama