Vždycky jsem si přála změnit svět. Chtěla jsem být starostkou, otevřít muzeum, pak objevovat zakoutí a stát se archeoložkou, pak přišla na řadu spisovatelka, co bude dál?


Prosinec 2011

Chování jedince ve společnosti - ZSV(Psychologie)

16. prosince 2011 v 19:40 | Kačka |  Uvažuji ..
Chování společnosti ve třídě
Víte,člověk má tu schopnost pozorovat chování ostatních.Tak proč to někomu vykládat?
Člověk ví,jak ze sebe udělat něco co není.Člověk ví,jak zalhat.Člověk to nejen ví,ale i umí.V dnešní době se člověk tváří,jako kdyby věděl všecko,ale naopak,člověk neví nic.Jednoho dne jsem se naučila jedno přísloví-Nevěř tomu,čemu nerozumíš!Proto nevěřím nikomu.
Dobře,ale dostaňme se konečně k tématu!Kde bych začla?Chcete-li se naučit žít,musíte se naučit vyjít s ostatníma,jinak nic nemá smysl.Možná bych měla nejdřívě začít minulostí,abychom se k té součastnosti vůbec dostali.Myslela jsem,že toho co jsem zažila na Základní škole,se nikdy nezbavím,ale naopak,v prváku to ze mne všecko spadlo.Bylo to jiné,než na základce.Zvláštně jiné.Ale i přesto co jsem na Základní škole prožila,jsem se tam chtěla vrátit.
Jak se říká-Samota zabijí,ale jak zas říkám já,Smrtí teprv všecko začíná!Proto jsem byla v klidu,neřešila jsem to.Jenže ty lidi byli jiný,než v minulé škole.Nebyla jsem zvyklá,že mě spolužáci ze třídy zdravily,natož se semnou normálně bavily.Nebyla jsem zvyklá,ale zvykat jsem si začala.Byl to pěkný pocit.
Tak zpět do přítomnsoti.Minulost je minulost,tu už nezměním.Však hlavní otázka je skryta před velkým otazníkem.Nebo před vykřičníkem?To nikdo neví.Ale abychom se konečně dostali k závěru.Naše třída je rozdělena na několik částí,a když ty části spojíte vytvoří Vám celek.Vytvoří Vám 2.B.Třídu,ve které je spoustu skvělých lidí.Jsem si jista,že Nás spojil osud.Jsme jako Jing a Jang,kteří se navzájem doplňují.Ať si každý říká co chce,stojím si za svým.Naše třída je spolek dobrých lidí.Navzájem si umíme pomoc,umíme se podržet,umíme se zasmát.To je podle mě potřeba,to je vysledek celku.
Pointa?Položíte mi někdy otázku co si myslím o chování v naší třídě,tak jednoznačně odpovím,že s naší třídou jsem spokojena.Ovšem,každý má své dny.Ovšem,i tesař se utne.Ale jedno je jisté,po složení všech částí naší třídy,umíme vytvořit celek!